facebook
Aktualności
SUKCES BUŁGARSKO-POLSKIEGO FORUM BIZNESU

3 Cargo reprezentowało polski sektor logistyczny podczas Bułgarsko-Polskiego Forum Biznesu, które odbyło się 20 września w stolicy Bułgarii – Sofii.

   Forum, zorganizowane przez bułgarską Agencję Wykonawczą Promocji Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BSMEPA), odbyło się w Sali John’a Atanasova w Sofia TechPark i miało na celu promowanie współpracy polskiego i bułgarskiego biznesu. Było ono bezpośrednio związane z wizytą Premier Beaty Szydło w Bułgarii. Premierzy obu państw wystąpili podczas Forum, w swoich przemowach podkreślając wagę obustronnej współpracy gospodarczej i wyliczając przykłady osiągniętych na tym polu sukcesów. 
   Podczas wizyty w Bułgarii polskiej Premier towarzyszyło siedemnastu przedstawicieli polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w tym również Prezes 3 CARGO Beata Krawczyk-Jastrzębska, która podczas Forum promowała polski sektor usług logistycznych.
   Wizyta w Sofii była dużym sukcesem, a samo wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony bułgarskich przedsiębiorców, którzy przybyli licznie do Sofia TechPark, by spotkać się z polską delegacją. Podczas rozmów B2B nawiązało się wiele nowych kontaktów, które być może zaowocują w przyszłości ciekawymi projektami i przyczynią się do dalszego rozwijania i zacieśniania obustronnej współpracy biznesowej i gospodarczej. 
   Jak podkreśla Prezes 3 CARGO, bułgarski sektor małych i średnich przedsiębiorstw rozwija się niezwykle dynamicznie, wyraża także chęć i gotowość do nawiązywania międzynarodowej współpracy z polskimi firmami. Jej zdaniem polska misja gospodarcza do Bułgarii to doskonała inicjatywa - „Polscy przedsiębiorcy zostali bardzo ciepło przyjęci, odbyli wiele owocnych spotkań. Perspektywy współpracy z partnerami bułgarskimi są obiecujące i mam nadzieję, że podobne inicjatywy będą coraz częstsze”.
  
Fot. Zasoby własne - Preses 3 CARGO Beata Krawczyk-Jastrzębska przemawia podczas Bułgarsko-Polskiego Forum Biznesu w Sofia TechPark. Wrzesień 2017.