facebook
Aktualności
CENTRUM OBSŁUGI TOWARÓW CELNYCH RUSZA PEŁNĄ PARĄ!

Po wielu miesiącach, które upłynęły nam w atmosferze oczekiwania, z radością informujemy, że w końcu nadszedł ten dzień! Dzisiaj rozpoczęliśmy pracę w naszej nowej siedzibie!

   Centrum Obsługi Towarów Celnych. Nowoczesny biurowiec, hala magazynowa oraz skład celny w jednym. Obiekt logistyczny o najwyższym standardzie, energetycznie samowystarczalny, stworzony do zapewnienia naszym klientom najlepszych jakościowo usług, a nam – wymarzonych warunków do pracy. Ostatnie tygodnie w naszej firmie wiązały się ze stopniowymi przygotowaniami do przeprowadzki. Żyliśmy informacjami docierającymi do nas z placu budowy. Każdy postęp w pracach wykończeniowych cieszył, wiedzieliśmy bowiem, że te niewielkie z pozoru kroki przybliżają nas do tego wielkiego wydarzenia. 
   Zmiana siedziby wiąże się nie tylko z nowymi inwestycjami i zmianą adresu. To przede wszystkim kolejny milowy krok w rozwoju naszej firmy. Uruchomienie Centrum Obsługi Towarów Celnych jest ukoronowaniem naszych wysiłków i starań o to, by zawsze dostarczać naszym klientom kompleksową obsługę, rozwiązania, które są indywidualnie zaprojektowane oraz fachowe wsparcie na każdym etapie procesu logistycznego. To świadectwo naszej skuteczności i profesjonalizmu, a także ogromny sukces, który budujemy wspólnie dzięki zgranej pracy zespołowej. Jesteśmy podekscytowani i pełni energii, gotowi na to, by stawić czoła nowym wyzwaniom. Panie i Panowie - COTC rusza pełną parą!